DEPRI

DEPRI
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Ostrowiec
Utworów:
1
Oglądany:
292 razy
iDesk:
Założenie konta:
2 sierpnia 2012
Ostatnia aktualizacja:
2 sierpnia 2012
Nazywam się Angelika Salus. Mieszkam w województwie świętokrzyskim. Moją pasją jest muzyka....Wykonuje różnorodny repertuar:) Najczęściej jest to piosenka aktorska , poezja śpiewana , ballada ,ale czasami zdarza się ,że trzeba zasięgnąć po coś mocniejszego typu rockowe materiały.

Aktualnie uczę się w liceum. Jestem na profilu artystyczno - humanistycznym. W wolnych chwilach próbuje swoich sił w Ogólnopolskich i Międzynarodowych konkursach, które często owocują sukcesami. Mam na swoim koncie wiele osiągnięć. Śpiewałam też z zespołem Closterkeller i byłam uczestniczką ostatniej w historii ,, Szansy na sukces '' z piosenkami Jacka Skubikowskiego.
 • Piotrk

  2014-02-07 09:49

  witam zapraszam na nasz marcowy festiwal wolności IV edycja Koronowo 29 marca (trzy odbywaly się w Bydgoszczy) proszę o kontakt piotrkub.ms@op.pl wyślę formularz i zaproszenie

 • Redakcja Muzzo

  2013-02-24 12:28

  Witamy!

  Z przyjemnością informujemy, że redakcja serwisu Muzzo.pl wybrała Cię Wykonawcą dnia.
  Z tego tytułu w dniu dzisiejszym Twój profil prezentowany jest na stronie głównej serwisu.

  Gratulujemy profilu i życzymy dalszych sukcesów.

  Zespół redakcyjny serwisu Muzzo.pl

 • Showbusiness

  2012-10-24 18:28

  Hej ;) Zapraszam do zobaczenia pierwszego teledysku SHOWBUSINESS-U ;)Lubisz Rockowa muzyke??? To odwiedz nasza strone ;) Justyna oraz" Showbusiness" POZDROWER!

 • MateuszK

  2012-08-20 16:02

  Witaj. Jestem założycielem dużego projektu muzycznego. Jeśli wyrażasz zainteresowanie większą ilością informacji a i być może wzięciem w nim udziału to zapraszam na kontakt mailowy yottamix@o2.pl (w tytule wiadomości proszę tylko o link do muzzo) Pozdrawiam.